FUNKČNÍ NOHA III

   

FOOT CORE & SLACKLINES TRAINING

Tento praktický workshop bude první svého druhu. Je zaměřen na využití Slackline jako určitého druhu nebo typu balančního tréninku s cílem podpořit aktivaci chodidla v napojení na svalovou souhru s dalšími částmi těla jako jednoho celku.

Workshop je rozdělen na dvě části:

Obsahem té první  (cca jedna hodina) bude cílená aktivace těla pro lepší svalovou souhru pro samotný následný nácvik a používání Slacklines. Naučíte se aktivovat či procvičovat hluboké svaly na vašem chodidle (základní oporná jednotka při práci na lajně) a hlavně uvědomovat propojení (i z hlediska fascií) chodidel s dalšími partiemi těla nad nimi.

Ve druhé a delší rolex replicas části (více než dvě hodiny ) se naučíte pod vedením experta z GIBBON teamu Marka Smolky základní metodiku postavení a chůze po popruhu.

Chůze na slackline je ideálním tréninkem koordinace pohybů, rovnováhy, uvědomování si polohy a stabilizace celého těla vycházející z chodidla na nestabilní ploše, respektive textilním popruhu. 

Tento náš workshop by měl být inspirativní pro práci s Vašimi klienty, sportovci při rekonvalescenci po zraněních, jako způsob mobilizace těla před tréninkem či jako preventivní prvek proti případným poraněním

Cena: 

1 150 Kč / 45 Euro

Zahrnuje:

  • malé občerstvení,
  • potvrzení o účasti,
  • malý manuál.

Místo konání: 

TRIGGER POINT ZONE,  Stroupežnického 21, Praha 5

Lektoři:

Marek Smolka - člen GIBBON Teamu a distributor pro ČR,  specialista na SLACKLINES TRAINING. 

Ondřej Lunga  -  MASTER TRAINER  konceptu TRIGGER POINT a BAREFOOT STRONG.

10.04.2016 PrahaTP ZONE09:30-13:00Přihlásit
Vytvořil CleverSystem.cz